Tynki maszynowe – Maszyna tynkarska PFT G4

Tynki maszynowe Gorzów Wielkopolski

Tynki maszynowe nakładamy profesjonalnie, dzięki posiadanemu przez nas sprzętowi. Nasza maszyna do tynkowania, to jeden z najbardziej uznanych w naszej branży agregatów tynkarskich.

tynki maszynowe gorzów wielkopolski

Tynkowanie maszynowe wykonujemy przy pomocy niezawodnej maszyny Niemieckiej firmy

 

Korzystamy z niezawodnego produktu niemieckiej marki PFT. Maszyna tynkarska PFT G4 to najbardziej uniwersalna maszyna nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Idealnie nadaje się do wykonywania tynków gipsowych, tynków cementowo-wapiennych i wylewek samopoziomujących. Można z niej korzystać także w technice silosowej.

Tynki maszynowe woj. lubuskie

Świadczymy usługi na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa lubuskiego. Wykonujemy tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne, remonty i prace wykończeniowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług remontowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tynkowanie maszynowe

Tynkowanie maszynowe polega na nakładaniu tynku przy pomocy agregatów tynkarskich, takich, jak widoczny na zdjęciu PFT G4, znajdujący się w naszym posiadaniu. Metodą tynkowania maszynowego nakłada się zazwyczaj tynki gipsowe i cementowo-wapienne wewnątrz pomieszczeń. To szybka, wydajna i dokładna metoda tynkowania, gwarantująca gładkość powierzchni i równomierną warstwę pokrycia.

Komentowanie jest wyłączone